file

Jarmark Bożonarodzeniowy już wkrótce. Na uczestników jarmarku czekać będą stoły uginające się pod ciężarem smakowitych potraw bożonarodzeniowych, a także kolorowe ozdoby świąteczne i nie tylko. Ponadto swój finał w sobotę podczas jarmarku , będą mieć konkursy na najładniejsze stoisko, najpiękniejszy stroik oraz potrawę bożonarodzeniową.

Konkurs na najładniejsze stoisko jest skierowany do wszystkich wystawców Jarmarku Bożonarodzeniowego, natomiast konkursy na najpiękniejszy stroik oraz na potrawę bożonarodzeniową ma charakter otwarty i jest dla wszystkich mieszkańców Gminy Ząbkowice Śląskie. Udział w konkursie jest bezpłatny. W każdym z konkursów zostaną  przyznane nagrody rzeczowe. Potrawę świąteczną oraz stroik Bożonarodzeniowy należy dostarczyć dn. 16 grudnia 2017 roku do godz. 10.00 do Ząbkowickiego Ośrodka Kultury. Formularze Zgłoszeniowe na ww. konkursy należy dostarczyć do dnia 13 grudnia 2017 roku  do Ząbkowickiego Ośrodka Kultury osobiście bądź pocztą elektroniczną.

 

Oficjalne rozstrzygnięcie Konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 16 grudnia 2017 r. ok. godziny 12.30 podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego na Rynku w Ząbkowicach Śląskich.

 

KLIKNIJ TU aby pobrać regulaminy oraz karty zgłoszeń. 

Napisz co o tym myślisz

Twój głos też się liczy!