Sekretariat ZOK

TELEFON: 74 815 28 96

 

Dyrektor:
Zbigniew Łupak
e-mail: dyrektor@e-zok.pl

 

Specjalista Do Spraw Kadrowych i Sekretariatu:

Donata Jankiewicz
e-mail: biuro@e-zok.pl

 

Główny Księgowy
Magdalena Kuczera
e-mail: ksiegowosc@e-zok.pl

 

Referent Do Spraw Ekonomicznych i Kasy
Anna Piątek
e-mail: finanse@e-zok.pl

 

Referent – Pracownik Księgowości

Katarzyna Ankowska

e-mail: ankowska@e-zok.pl

 

Starszy Instruktor Ds. Programowych i Edukacji Kulturalnej
Franciszek Gawęda
e-mail: zok@e-zok.pl

 

Instruktor-Organizator Imprez Rozrywkowych
Radosław Tarach
e-mail: tarach@e-zok.pl

 

Starszy Instruktor Ds. Programowych i Edukacji Kulturalnej
Maria Kodym
e-mail: kodym@e-zok.pl

 

Instruktor-Animator Kultury
Anna Magdalena Pokryszka
e-mail: pokryszka@e-zok.pl

 

Instruktor Ds. Plastyki

Bogusława Cwek

 

Kino
Urszula Szczygłowska

 

Kierownik Administracyjny
Tadeusz Ankowski
e-mail: wynajm@e-zok.pl

 

Akustyk
Paweł Mazur
e-mail: akustyk@e-zok.pl

 

Operator dźwięku

Kamil Lipiński

 

 

Pracownicy gospodarczy
Ewa Wójcicka
Robert Jagielski

Zofia Soboń

 

Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego.

Na Państwa zgłoszenia postaramy się odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie.