Ząbkowicki Ośrodek Kultury pragnie zaprosić Państwa na spektakl „Basia sama w domu”!
 .
Wydarzenie odbędzie się 31 stycznia w sali widowiskowej. Wraz z Teatrem Rębacz oferujemy dwie godziny przedstawienia: 17:30 oraz 20:00.
.
Bilety w cenach 50, 65 oraz 75 zł już dostępne na www.e-zok.pl/bilety
 .
Obsada: Tomasz Ciachorowski, Krzysztof Kiersznowski/Lech Dyblik, Sławomir Pacek, Katarzyna Grabowska/Klaudia Kuchtyk 

 
basia 2
Wielki hit od Teatru Rębacz! Spektakl komediowy „Basia sama w domu, czyli moje najgorsze święta”, napisany oraz wyreżyserowany przez Marka Rębacza, autora takich hitów jak „Atrakcyjny Pozna Panią” oraz „Dwie Morgi Utrapienia”, a także autora scenariuszy do filmów „Atrakcyjny Pozna Panią” oraz „Zróbmy Sobie Wnuka”.
 .
„Basia..” to jedna z nielicznych prawdziwie polskich produkcji komediowych na polskim rynku teatralnym i jedyna w swoim rodzaju propozycja na zimowy wieczór! To zimowa, świąteczna opowieść o dziewczynie, która prowadzi pensjonat w górach. Nowa autostrada niestety minęła pensjonat i nikt już do niego nie zagląda, pensjonat bankrutuje. W dodatku Basia jest w ciąży. Spodziewane dziecko jest owocem jednej upojnej nocy, a ojciec dziecka nieznany. Śnieżyca, zasypane drogi, Basi kończą się zapasy żywności. Jest wieczór wigilijny wieczór. I właśnie w ten wieczór, do pensjonatu, nieoczekiwanie trafia trzech podejrzanych mężczyzn. W radio, co chwila, podawane są komunikaty o trzech poszukiwanych przestępcach, Basia ma więc prawo myśleć, że to właśnie oni. Rozpoczyna się rozgrywka, rusza spirala wzajemnych podejrzeń i oskarżeń. Mimo to, wszyscy starają się uroczyście i godnie spędzić wigilijny wieczór. I dopiero przy ubieraniu choinki i wigilijnej kolacji każdy z mężczyzn odkrywa swe prawdziwe oblicze i powody przybycia do pensjonatu Basi.
 basia 1
.
 
Scenariusz i reżyseria: Marek Rębacz Produkcja i organizacja spektaklu: Piotr Rębacz oraz Katarzyna Rębacz
.
Czas trwania spektaklu: 90 minut (bez przerwy)
UWAGA! Spektakl dla widzów dorosłych. Produkcja 100% polska.
 .

basia-plakat-20170731084346

Napisz co o tym myślisz

Twój głos też się liczy!