Ząbkowicki Ośrodek Kultury zaprasza na wyjątkowy spektakl w wyjątkowej obsadzie! Wszystko w ramach „Międzynarodowego dnia teatru”

OSTATNIE BILETY!

74 815 28 96

Dodatkowo informujemy już, że jeszcze w tym roku na deskach Ząbkowickiego Ośrodka Kultury będą mieli Państwo okazję zobaczyć…”Kobietę idealną”! Czy to nie…idealne połączenie?
Bilety w cenach 40 zł (w dniu wydarzenia 50 zł) do nabycia w ZOK-u oraz nawww.e-zok.pl/bilety.
Przypominamy również, że sprzedaż miejsc jest podzielona tzn. połowa sali jest w sprzedaży w internecie, połowa stacjonarnie w ZOK-u (74 815 28 96). Oznacza to, że cały czas do nabycia w ZOK-u są rzędy nawet zaznaczone na czerwono na wykazie.

 

„Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna, do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboy’om, niż instytutowi naukowemu. Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii i bio-genetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą „wyprodukow?ania” mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej „wyhodować” pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety, z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić. Opracowuje rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości. Ale kto będzie dawcą osobowości dla mężczyzny ideal?nego? Wybór pada na telewizyjnego showmana, który nie zdaje sobie sprawy, że stał się obiektem eksperymentów, jakich dotąd, ludzkość nie znała. Profesor usiłuje powstrzymać szaleństwo uczonej koleżanki. Wie, że kształtowanie dowolnych ludzi, poprzez przeszczepianie osobowości – może być zagrożeniem dla całego świata, gdyby ta metoda dostała się w ręce szaleńców, polityków czy generałów. Zaczyna się walka, intrygi, komiczne zwroty akcji i zamiany ról – jest romans, spisek i seans seksterapeutyczny, jest terapia śmiechem [„roz?bierany poker”, jest czworo bohaterów, ale nikt, nie jest tym, za kogo się podaje. Wszyscy kogoś udają. Czy profesor zatrzyma szalony eksperyment? Czy mężczyzna idealny rzeczywiście istnieje? Czy można przeszczepiać osobowość? Oto pytania, na które odpowiedzą znani aktorzy, w najzabawniejszej komedii o mężczyznach idealnych, o szalonej pani naukowiec i klinice psychiatrycznej, która, zaczyna coraz bardziej przypominać nasz świat…”

 

mezczyzna-idealny-plakat

Napisz co o tym myślisz

Twój głos też się liczy!